Пошук
СПРАВЖНЯ ЇЖА GURMAN

Про Компанію - Гурман

Група “Гурман” успішно працює на українському ринку громадського харчування з 1998 року.

За цей час команда «Гурман» пройшла шлях від невеликих, орієнтованих на різноманітну аудиторію кафе та ресторанів, до цілої сітки корпоративних закладів. В прагненні оточити наших клієнтів по-справжньому домашньою турботою, ми постійно розширяємо та урізноманітнюємо асортимент. В 2009 році «Гурман» відкрив власне виробництво піци, суші, широкого асортименту кондитерських виробів, та полуфабрикатів, таких як домашні вареникі та пельмені. Різноманітні кулінарні новинки із меню кухонь різних країн світу повністю виключають можливий ефект «приїдання» страв.

Ресторани швидкого харчування групи «Гурман» якісно та з високім рівнем сервісу годують співробітників, які працюють у великих бізнес-центрах: Протасів Бізнес Парк (2500 чол.), БЦ «Тандем» (1000 чол.), БЦ «Прага» (1500 чол.), ОТП Банк (500 чол.) та інших.

Також нашими клієнтами у галузі доставки корпоративних обідів є такі відомі компанії як: “PHILIPS” “LIFE”, “KIMBERLI-CLARK UKRAINE”, “UNILEVER”, “FERRERO”, „SHELL”, „Oriflame”, ,,HENKEL”, “CICLUM”, “GLOBAL LOGIC”, “SYNGENTA”, “PROPHARMA” та інші.