Пошук
СПРАВЖНЯ ЇЖА GURMAN

Партнерам - Гурман

Пропонуємо Вам свої послуги зі створення пункту харчування або ж вдосконалення існуючого приміщення без будь яких затрат з Вашого боку!

На сьогоднішній день, середня ціна бізнес-ланчу, становить 30 – 35 грн. Асортимент меню на кожен день складає принаймні з 10 – 12 позицій салатів, 3 – 4 перших страв, 8 – 10 других страв, 8 – 10 гарнірів, свіже-вижатих соків, кави, напоїв, кондитерськіх та хлібобулочних виробів. Також ми пропонуємо широке дієтичне меню на кожен день.

Компанія орієнтована не тільки на повсякденні страви, але й на вишукані, здатні повною мірою задовольнити побажання найприскіпливіших гурманів. Страви з червоної риби, м'яса, BBQ блюда та запечені на відкритому мангалі, дорогі сорти сирів та напоїв. Використання тільки найсвіжіших продуктів, висока професіональність кухарів та технологів гарантує бездоганну якість будь-якої позиції.

Також можливе харчування Ваших співробітників за системою «сертифікатів з фіксованою вартістю». При цьому кожен зможе вибрати із значного асортименту страв – від стандартних позицій до пісних та дієтичних.

Організація нами доставки комплексних корпоративних обідів може стати чудовою нагодою для тих компаній, що не мають постійних, облаштованих пунктів харчування у своїх бизнес-центрах або поблизу них, але бажають створити максимально комфортні умови для своїх співробітників. Замовлення доставки можливе на постійній основі з мінімальною кількістю від 10 людей.

Система розрахунків побудована таким чином, щоб вдовольнити потреби всіх видів бізнесу від невеличких компаній до іноземних корпорацій з тисячним персоналом.


Будемо раді співробітництву!